Nõuandeliinid

TARK VANEM.EE: Teave, nõuanded ja soovitused igas vanuses laste vanematele. Võimalus nõu küsida spetsialistidelt.
https://tarkvanem.ee

PEAASI.EE: Noorte vaimse tervise portaalist leiab nippe tervise tugevdamiseks, teste ja teavet vaimse tervise raskuste kohta, nõuandeid, kuidas toetada lähedasi. Anonüümne e-nõustamine.
https://peaasi.ee

LASTEABI 116 111 (24H): Lasteabi on nõu andmise, kuulamise ja abistamise teenus. Nii lapsed kui ka täiskasvanud võivad sattuda olukordadesse, kus isiklikust kogemusest lahenduse leidmiseks ei piisa. Lasteabis saab tuge telefoni ja veebivestluse kaudu, kuidas mure lahendamiseks edasi minna.
https://www.lasteabi.ee/et

KOOLIPSÜHHOLOOGIDE NÕUANDELIIN 1226 (E-R 16-20): Koolipsühholoogide nõuandeliin on kiire, tasuta ja anonüümne võimalus pidada nõu kogenud koolipsühholoogiga telefoni teel. Helistada võivad õpilased, lapsevanemad, õpetajad jt lastega töötavad spetsialistid. https://koolipsyhholoogid.ee/avatakse-koolipsuhholoogide-nouandeliin/

VAIMSE TERVISE TUGILIIN 116 123: Pakub tuge igapäevamuredega toimetulekul. Vastavalt soovile vestlevad nõustajad telefoni, chat`i või videosilla vahendusel. Oodatud on kõik, kellel on elus tekkinud pinged ja raskused ning tunnevad vajadust sellest rääkida.
https://www.palunabi.ee/et

VEEBIPOLITSEINIKUD: Veebipolitseiniku poole pöördu siis, kui kahtlustad, et keegi teine esineb internetis sinu nime all; kui oled sattunud kiusamise/ahistamise ohvriks; kui soovid teatada seksuaalsest või muust väärkohtlemisest.
https://www.politsei.ee/et/veebipolitseinikud